banner_right.png
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/myphoto/sauna

Сауна

На базі відпочинку ви отримаєте позитивний заряд, з яким легко працюватимете наступних кілька тижнів. Після фізичних навантажень та занять спортом дуже доречно побувати в сауні на дровах. Сауна має гардеробну, санвузол, більярд, теніс, кімнату відпочинку, вихід на терасу над озером. Ще до сауни прийміть душ без використання мила, чим захистите шкіру від пересихання. Перед заходом в парну залишіть голову сухою, одягніть рушник або спеціальну шапочку – і ви уникнете перегріву. Тіло обітріть насухо. Зайшовши в парну, не лягайте відразу на верхню полицю – звикайте до температури поступово.

Справжня сауна здатна очистити і тіло, і душу. Банний пар освіжає тіло і відновлює душевний спокій. Посилюють відновлювальну дію сауни аромати дерева. Сауна діє як косметичний засіб на шкіру, робить її пружнішою і здоровішою.

{gallery}myphoto/sauna{/gallery}